Skrypty JS

W najnowszym GN: Dziewięć dni ze Świętym Józefem

dodane 04.03.2021 00:15

Do najnowszego wydania „Gościa Niedzielnego” dołączona została nowenna do św. Józefa. Zachęcamy naszych Czytelników aby przez dziewięć kolejnych dni rozmawiać z opiekunem Jezusa. A przez niego – z Panem Bogiem. O wszystkich sprawach.

 

W tygodniku także:
Kropla drąży skałę [Marcin Jakimowicz]
O popularności nowenn: są jak krople drążące skałę. One nie mają przekonywać Pana Boga. Mają zmieniać nas. Nowenny są potrzebne nam, nie Bogu – pisze Marcin Jakimowicz.

Kobiety budują wieś [rozmowa z Moniką Roszak]
Bardzo liczna grupa kobiet to osoby aktywne i przedsiębiorcze, które angażują się w dodatkową działalność na rzecz lokalnej społeczności. O tym, jak kobiety budują wieś, dowiemy się z rozmowy ze specjalistką od rozwoju wsi – Moniką Roszak.

Trzecia próba [Tomasz Rożek]
Epidemia jest próbą. Dla struktur państwa, dla wiarygodności decydentów, dla zaufania instytucjom. Próbą, z której możemy wyjść albo zahartowani, albo pogruchotani. O tym, że trzecia fala wirusa będzie decydująca, pisze Tomasz Rożek.

Biała pustynia [Szymon Babuchowski]
Śnieżka przyciąga turystów spragnionych nie tylko pięknych widoków, ale i obcowania z nietypowym dla naszej szerokości geograficznej klimatem, przypominającym nieco ten, który panuje za kołem podbiegunowym – reportaż z najwyższego szczytu Karkonoszy.

«« | « | 1 | » | »»
przewiń w dół