Skrypty JS

W najnowszym GN: Zostaje Jezus

dodane 07.05.2020 09:29

Czy ograniczenia związane z pandemią pomogą uwolnić Tajemnicę od balastu komercyjnej gorączki?

Gość Niedzielny 19/2020
Gość Niedzielny


W najnowszym wydaniu GN m.in.:

Żywności nie zabraknie, wody tak

„Susza jest realna i nikt tego zagrożenia nie bagatelizuje. U nas generalnie wpływ na rolnictwo mają deszcze majowe” - o zagrożeniu niedoborami żywności z powodu suszy, wpływie koronawirusa na produkcję rolną oraz o braku wody mówi minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski.

Lotnicza katastrofa [Jakub Jałowiczor]

O 98 procent spadł ruch lotniczy w Europie w porównaniu z zeszłym rokiem. Dzisiaj branża lotnicza jest jedną z największych ekonomicznych ofiar pandemii. Linie lotnicze czekają na miliardowe wsparcie państw. Pasażerowie czekają zaś na zwrot pieniędzy za bilety.

Co będzie po? [Tomasz Rożek]

Nikt nie wie, kiedy i jak skończy się ta epidemia. Na wiele rzeczy spojrzymy inaczej. Już spoglądamy. Co może zmienić się na trwałe, a co tylko na chwilę? „To, co z całą pewnością się zmieni, to myślenie o edukacji. Kryzys, który właśnie trwa, pokazał, że polska (i nie tylko polska) szkoła jest mentalnie wciąż w czasach przedinternetowych” - pisze Tomasz Rożek.

 

Numer 19. dostarczany jest do parafii – z zachowaniem jak najsurowszych zasad bezpieczeństwa. Polecamy też opcję – zdobądź "Gościa" bez wychodzenia z domu. Podobnie jak w minionych tygodniach proponujemy skorzystanie z kilku wariantów. Sprawdźcie tutaj.

«« | « | 1 | » | »»
przewiń w dół