Skrypty JS

W najnowszym GN: Kult Maryi zdrowy i niezdrowy

dodane 29.04.2020 13:43

Maryja jest często traktowana jako „wzmacniacz” próśb zanoszonych do Boga. A Ona jest „filtrem”, który zatrzyma prośby niezgodne z wolą Boga.

Gość Niedzielny 18/2020
Gość Niedzielny

 

W "Gościu" także:

Aby usłyszano dzieci [rozmowa z rzecznikiem praw dziecka Mikołajem Pawlakiem]

Po raz pierwszy od lat szef jednej z najważniejszych instytucji państwa otwarcie powiedział w Sejmie, że popiera zakaz aborcji eugenicznej. Dlaczego żaden inny konstytucyjny organ nie upomina się o całkowitą ochronę życia?

 

Nosiciele Jezusa [Agata Puścikowska]

„Nie są superbohaterkami i superbohaterami w habitach i maskach. Nie mają nadludzkich mocy. Ratują świat, bo jeden człowiek to cały świat przecież. Czy się boją? Tylko ludzie szaleni bagatelizują zagrożenie. Nie są szaleni, lecz ufają i działają. W dziesiątkach już domów” - o zakonnicach i księżach w walce z epidemią - pisze Agata Puścikowska.

 

A może wybierać tradycyjnie [Bogumił Łoziński]

W sytuacji znoszenia ograniczeń wynikających z pandemii, a jednocześnie ostrego konfliktu politycznego, który uniemożliwia porozumienie w sprawie wyborów prezydenckich, warto rozważyć powrót do wyborów bezpośrednich z możliwością głosowania korespondencyjnego.

 

Komu potrzebna WHO? [Maciej Legutko]

Prezydent Donald Trump w szczycie pandemii koronawirusa wstrzymał finansowanie przez USA Światowej Organizacji Zdrowia. Dlaczego zdecydował się na tak radykalny krok?

«« | « | 1 | » | »»
przewiń w dół