Skrypty JS

W najnowszym "Gościu" m.in.:

dodane 12.07.2019 11:23

O działalności kliniki Budzik i szukaniu skutecznych metod wybudzania ze śpiączki opowiada Ewa Błaszczyk, a także:

Pod płaszczem [Marcin Jakimowicz]
Szkaplerz – dwa malutkie skrawki materiału z wizerunkami Matki Boskiej z Góry Karmel i Serca Pana Jezusa. Czy samo noszenie szkaplerza przez osobę, która nie wierzy w niebiańską ochronę, ma jakikolwiek sens? Szkaplerz nie działa jak talizman i nie jest żadnym karmelitańskim amuletem.

Instrumenty zamiast broni [Monika Łącka]
Pierwsza szkoła muzyczna w Afryce powstała trzy lata temu. Utworzył ją br. Benedykt Pączka OFM Cap. Dziś uczy się w niej 54 dzieci, które nagrały płytę – cegiełkę. African Music School ma siedzibę w seminarium. Trwa teraz zbiórka pieniędzy na wybudowanie budynku szkoły. Nauka w szkole muzycznej to dla dzieci z Republiki Środkowoafrykańskiej szansa na lepsze jutro.

Pani słońca, księżyca i burz [Szymon Babuchowski]
W wakacyjnym cyklu „Cuda za miedzą” reportaż z najpopularniejszego w Czechach sanktuarium maryjnego w miejscowości Svatý Hostýn, gdzie Maryja posiada tytuł Zwycięskiej Obrończyni Moraw. Svatý Hostýn słynie z nietypowego wizerunku Matki Boskiej z małym Jezusem.


Tylko zalogowani użytkownicy będą mogli brać udział w dyskusjach oraz komentować artykuły na gosc.pl.

Dostajemy sporo wiadomości od Was, Drodzy Użytkownicy serwisu „Gościa”, dotyczących kultury języka w dyskusji pod artykułami. Zależy nam, podobnie jak Wam, aby stworzyć dobre miejsce spotkań. A nawet więcej – wspólnotę spotkań. Ktoś kiedyś powiedział, że wspólnota to strumień życia. W tej genialnej intuicji kryją się dwie cechy każdej wspólnoty. Po pierwsze jej członkowie mają wspólne źródło. Po drugie zmierzają w tym samym kierunku.

Gorąco zachęcamy Was do darmowego założenia konta i logowania się w naszym serwisie (można za pośrednictwem Google i Facebooka). Tylko zalogowani użytkownicy będą mogli brać udział w dyskusjach oraz komentować artykuły na gosc.pl. Wierzymy, że razem uda nam się stworzyć w ten sposób wspólnotę spotkań, wolną od hejtu czy podszytych agresją słownych zaczepek.

Zalogowanie się w serwisie „Gościa” daje też dodatkowe możliwości, z których warto skorzystać, takie jak założenie własnego bloga lub strony internetowej, wzięcie udziału w konkursie, dodanie zaproszenia na wydarzenie w swojej okolicy, a także uzyskanie dostępu do wybranych treści i serwisów specjalnych. Treści premium wkrótce będzie się pojawiać coraz więcej.

«« | « | 1 | » | »»
przewiń w dół