Skrypty JS

W najnowszym "Gościu" Niedzielnym m.in.:

dodane 21.06.2019 13:19

szesnastostronicowy dodatek z przepisami na pyszne i zdrowe domowe przetwory, a także:

Niekochane ojcostwo [Franciszek Kucharczak]
Ojcostwo coraz powszechniej nie jest kochane. A przecież relacja ojca z dzieckiem wywiera ogromny wpływ na całe jego późniejsze życie. Można wskazać kilka przyczyn kryzysu ojcostwa. Nieprawdą jest, że tatusiowie nie mają czasu dla dzieci. Każdy człowiek znajduje czas na to, co kocha.

Matka ma moc... modlitwy [Agata Puścikowska]
Matki w Modlitwie to coraz liczniejszy ruch obecny w ponad 100 krajach świata. W Polsce oficjalnie zarejestrowanych jest 180 wspólnot. Pomysł, by po prostu się modlić i zmieniać modlitwą siebie, swoje dzieci, ale i świat, jest bliski wielu kobietom. Wspólna modlitwa matek ma wielką moc. Moc pokoju, moc wzmocnienia, zmieniania świata.

Płeć z wyboru [Jacek Dziedzina]
Ideologii gender nie da się pogodzić ani z wiarą, ani z rozumem i nauką. To główny wniosek jaki płynie z dokumentu watykańskiej Kongregacji ds. Edukacji Katolickiej „Mężczyzną i kobietą stworzył ich. Z myślą o drodze dialogu o kwestii gender w edukacji”. Jacek Dziedzina analizuje mocne i słabe strony tego dokumentu.

Moda na powroty [Piotr Legutko]
O nowym trendzie wśród londyńskiej emigracji mówi Sławomir Wróbel, prezes polonijnego stowarzyszenia Great Poland, które namawia Polaków do powrotu do kraju. Sławomir Wróbel stwierdza, że coraz więcej Polaków decyduje się na ten krok. Brexit jest tylko jednym z elementów, który może przyspieszać decyzję.

«« | « | 1 | » | »»
przewiń w dół