W najnowszym "Gościu"

dodane 28.03.2019 10:56

Praktyczny 16-stronicowy dodatek zdrowotny „Ziołowa apteczka na wiosnę”, a w nim m.in. o tym, jak odtruć organizm po zimie, a także:

Papież w bramie do Afryki [Beata Zajączkowska]
Maroko to cel drugiej w tym roku zagranicznej podróży papieża Franciszka. W tym kraju jedynie wyznawcy islamu cieszą się pełnią praw obywatelskich. Przedstawiciele mniejszości są tylko tolerowani. Oficjalnie nie ma chrześcijan posiadających marokańskie obywatelstwo.

Szósty zmysł [Jacek Dziedzina]
O rozeznawaniu duchowym słyszał chyba każdy chrześcijanin, ale trudno oprzeć się wrażeniu, że dziś hasło to brzmi jak echo zamierzchłych czasów. W dobie Facebooka, Twittera, dyktatury klikalności i wyścigu fake newsów można zadać sobie pytanie, czy ktoś jeszcze je praktykuje.

Ziemia męczenników [Miłosz Kluba]
Mija osiem lat od rozpoczęcia wojny w Syrii. Abp Jean-Clément Jeanbart, arcybiskup syryjskiego Aleppo, opowiada o tym, z jakimi problemami mierzą się tamtejsi chrześcijanie. Są wdzięczni polskim rodzinom za pomoc w ramach programu Rodzina Rodzinie organizowanego przez Caritas. Stwierdza, że najpoważniejszą i najsmutniejszą konsekwencją wojny i tego, co dzieje się teraz, jest opuszczanie Syrii przez chrześcijan.

«« | « | 1 | » | »»
, aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
Gość

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    przewiń w dół