Szanowny Użytkowniku

dodane 28.05.2018 00:00

Bardzo nam miło, że jesteś odbiorcą naszego newslettera, na który zgłosiłeś się w portalu WIARA.PL, serwisach GOSC.PL, lub RADIOEM.PL. W związku z tym, że 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”), przypominamy, że Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media. W każdej chwili możesz wycofać Twoją zgodę na przetwarzanie danych, klikając link w stopce newslettera i rezygnując z dalszej subskrypcji. Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Jeśli chcesz zrezygnować z newslettera:

Na zdjęciu jest przedstawiona przykładowa wiadomość, ale w każdym naszym newsletterze obowiązuje podobna procedura.

Administrator danych Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach
Cel przetwarzania wykonanie zawieranej umowy
Podstawa prawna przetwarzania niezbędność do wykonania umowy
Prawa związane z przetwarzaniem danych: dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodne z prawem przetwarzanie, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jeżeli przetwarzanie danych opiera się na zgodzie.

 

 

 

 

 

 

 

«« | « | 1 | » | »»
oceń artykuł Pobieranie..
, aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
Gość

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    przewiń w dół