Zwiastun najnowszego "Gościa"

dodane 19.04.2017 12:35

 

Bezpłatny dodatek – film na DVD „Zmartwychwstały”. Epicka opowieść biblijna, przedstawiona z punktu widzenia niewierzącego Clavusia. Zmaga się on, jako rzymski trybun wojskowy, z rozwiązaniem zagadki odnalezienia ciała Jezusa po ukrzyżowaniu.

Aborcji nie odpuścimy! [rozmowa z Kają Godek]

„Inicjatywy antyaborcyjne będą się powtarzały, aż osiągniemy cel. Tak działa lewa strona. Oni mają swoje stałe żądania. Co jakiś czas robią wokół nich akcję. Pokazują w ten sposób, że odrzucenie ich postulatu nie spowoduje, że on zniknie. My musimy działać tak samo.” O nowej inicjatywie antyaborcyjnej, strategii zwiększenia prawnej ochrony życia i stosunku Polaków do tego problemu mówi Kaja Godek.

Fatima i Faustyna [ks. Tomasz Jaklewicz]

Co łączy Fatimę ze św. Faustyną? Nie tylko dwie pierwsze litery. Objawienie fatimskie oraz objawienie Bożego Miłosierdzia mają wiele wspólnych cech. Przypominają, że jedynym ratunkiem dla świata jest reanimacja wierzącego serca – pisze ks. Tomasz Jaklewicz.

Prosto z frontu [Marcin Jakimowicz]

Kiedyś tańczyli breakdance i jeździli na deskorolkach. Dziś jeżdżą po świecie z filmami o ludzkich dramatach, w które wkracza żywy Bóg. Opowiadają bez obciachu o swej wierze. Bracia Maciej i Tadeusz Sykowie mówią, jak jest.

«« | « | 1 | » | »»
oceń artykuł Pobieranie..
przewiń w dół