Zwiastun najnowszego "Gościa"

dodane 18.01.2017 11:42

 

W najnowszym „Gościu Niedzielnym” bezpłatny dodatek: płyta CD. Arcydzieła muzyki klasycznej wykonuje jeden z najwybitniejszych tenorów naszych czasów Andrea Bocelli.

Kościoły szarej strefy [Szymon Babuchowski]

Co jest najbardziej oryginalnym dziedzictwem polskiej architektury XX wieku? Rzymskokatolickie kościoły w czasach PRL.

Kościół jedna społeczeństwo [wywiad z kard. Stanisławem Dziwiszem]

„Kościół nie ma ambicji politycznych, bo ma większe ambicje. Zależy mu na każdym człowieku, by poznał Jezusa Chrystusa, by się zbawił”- mówi kard. Stanisław Dziwisz.

W rozmowie przeczytamy o podziałach w Polsce, roli Kościoła w ich przezwyciężaniu oraz naszej otwartości na innych.

Mały, ale Gość! [Marcin Jakimowicz]

Czy można mieć 90 lat i pozostać małym, pełnym zachwytu i nie udawać ważniaka? Można. Jedni święci pisali do niego listy, inni maszerowali po przygotowanym przez niego dywaniku. O fenomenie „Małego Gościa”, który obchodzi właśnie 90 lat istnienia i cieszy się niesłabnącym powodzeniem młodych czytelników.

W zawieszonym pyle [Miłosz Kluba]

O smogu zrobiło się naprawdę głośno, gdy zaatakował w Warszawie. Tymczasem sytuacja w wielu polskich miastach jest znacznie gorsza niż w stolicy. Mieszkańcy większości z nich nawet nie wiedzą jak fatalnym powietrzem oddychają – pisze Miłosz Kluba.

Talent mam od Boga [Maciej Kalbarczyk]

Już zdążył posiwieć, ale wciąż daje kilkanaście koncertów rocznie. Andrea Bocelli od lat dzieli się z nami swoim darem, który, jak otwarcie przyznaje, dostał od Boga.

 

 

«« | « | 1 | » | »»
oceń artykuł Pobieranie..
, aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
Gość

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    przewiń w dół