Zwiastun najnowszego "Gościa"

dodane 08.12.2016 09:46

 

Nie ma Go tam [Jacek Dziedzina]

Po raz pierwszy w dziejach można było sfotografować i pokazać światu miejsce, gdzie dokonał się cud zmartwychwstania. Stało się to przy okazji remontu Bożego Grobu. – Jestem całkowicie zdumiony. A kolana trochę mi się trzęsą – wyznał jeden z archeologów uczestniczących w odsunięciu marmurowej płyty przykrywającej skałę, na której położone było ciało Jezusa

Powrót do kanonu [Szymon Babuchowski]

Ministerstwo Edukacji Narodowej przedstawiło nowe podstawy programowe. Wśród zmian pojawiła się również lista lektur szkolnych dla uczniów w klasach od czwartej do ósmej.

Radio z wizją [Szymon Babuchowski] 

25 lat temu powstało Radio Maryja. Dokładnie w tym samym czasie został podpisany akt rozwiązania Związku Sowieckiego. Jaką rolę religijną i społeczną rozgłośnia odegrała przez ćwierć wieku?

 

«« | « | 1 | » | »»
oceń artykuł Pobieranie..
, aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
Gość

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    przewiń w dół