Zwiastun najnowszego "Gościa"

dodane 16.11.2016 16:02

Do lektury zaprasza ks.Tomasz Jaklewicz

 

Uznajemy Twe panowanie, Jezu Chryste [ks. Tomasz Jaklewicz]

Jubileuszowy Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana to ponowienie decyzji wiary, którą 1050 lat temu podjęli nasi przodkowie. W obliczu detronizacji Jezusa w wielu sferach życia zwierzamy Mu siebie i naszą ojczyznę – pisze ks. Tomasz Jaklewicz.

Trump jest niezależny [rozmowa z prof. Zbigniewem Lewickim]

„Trump w kampanii zwrócił się do tych, którzy w ostatnich latach popadli w nędzę, byli bez pracy i nie mieli środków, aby się przenieść w inny region, którzy stracili nadzieję na poprawę swojego losu. Dlatego wygrał.” – puentuje prof. Zbigniew Lewicki. Z rozmowy dowiemy się także o powodach ataków dotychczasowego establishmentu na nowego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Homeościema [Tomasz Rożek]

Właśnie pojawiło się kolejne opracowanie, z którego jasno wynika, że homeopatia to tylko jeden z wielu sposobów nabijania ludzi w butelkę – pisze Tomasz Rożek.

«« | « | 1 | » | »»
oceń artykuł Pobieranie..
, aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
Gość

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    przewiń w dół