Zwiastun najnowszego "Gościa"

dodane 28.09.2016 12:45

Do lektury zaprasza Andrzej Grajewski

 

Ten sejm wzmocni ochronę życia [Bogumił Łoziński]

Debata i głosowanie w sprawie projektu całkowicie zakazującego aborcji wskazują, że ten Sejm wzmocni ochronę życia, ale jest sprawą otwartą, w jakim stopniu – pisze Bogumił Łoziński.

Perły dla grzesznika [Maciej Kalbarczyk]

Do XIX w. Kościół wydał aż 457 dokumentów zachęcających do odmawiania Różańca. „Ta modlitwa jest potęgą, która może zmienić świat” – uważa mariolog dr Wincenty Łaszewski, autor książki o Różańcu.

Tysiące błogosławieństw [Jakub Jałowiczor]

Znał św. O. Pio i pożyczał helikoptery od ministra. Zasłynął jako watykański egzorcysta. Na jego pogrzeb przyszło 1,5 tyś. osób. Wspomnienie o niedawno zmarłym ojcu Gabrielu Amorthcie.

Co po gimnazjach? [Szymon Babuchowski]

Nikt nie przewidział, jakie konsekwencje może mieć wyizolowanie młodzieży w wieku buntu i zgrupowanie jej w jednym miejscu. Czy nowa reforma edukacji naprawi ten błąd? – zastanawia się Szymon Babuchowski.

«« | « | 1 | » | »»
oceń artykuł Pobieranie..
, aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
Gość

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    przewiń w dół