Zwiastun najnowszego "Gościa"

dodane 07.09.2016 09:43

Do lektury zaprasza Szymon Babuchowski

 

 

Zwiastun najnowszego "Gościa"  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bądź Królową [ks. Tomasz Jaklewicz]

8 września 2017 roku minie 300 lat od koronacji obrazu jasnogórskiego koronami papieża Klemensa XI. Paulini proponują, aby ten jubileusz uczcić ukoronowaniem Maryi. Już nie złotymi koronami, ale ewangelicznym życiem.

 

Daliśmy kobietom wybór [rozmowa z minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbietą Rafalską]

„Mam nadzieję, że nasz program zrealizuje trzy podstawowe cele, którymi są: zwiększenie dzietności, walka z ubóstwem i inwestycja w kapitał ludzki” – mówi minister rodziny Elżbieta Rafalska. Z wywiadu dowiemy się o tym, jak przebiega realizacja programu 500 Plus, jego krytyce ze strony feministek i konwencji antyprzemocowej.

 

Ostatnie rozmowy z Benedyktem

Papież emeryt Benedykt XVI po raz ostatni publicznie zabrał głos. Powiedział między innymi o powodach rezygnacji, o swoim następcy – Franciszku i o przyszłości Kościoła. W „Gościu” obszerne fragmenty wyjątkowej książki „Benedykt XVI. Ostatnie rozmowy”. 

«« | « | 1 | » | »»
oceń artykuł Pobieranie..
, aby komentować lub podaj nazwę wyświetlaną
Gość

    Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

    przewiń w dół