Skrypty JS

W który dzień tygodnia, znajdę w skrzynce "Gościa Niedzielnego"?

dodane 12.01.2022 15:38

Chcę zamówić prenumeratę redakcyjną. W jaki sposób i w jaki dzień tygodnia, dostarczany jest "Gość Niedzielny" do adresata?

   "Gość Niedzielny" w prenumeracie redakcyjnej, standardowo jest rozsyłany na terenie Polski przesyłką firmową priorytetową (F PRIORYTET), za pośrednictwem Poczty Polskiej (koszty przesyłki pokrywa redakcja), ze środową datą nadania, zatem u adresata, powinien znaleźć się w skrzynce pocztowej w czwartek lub piątek przed niedzielą, której dotyczy wydanie tygodnika. Mimo, iż dokładamy wszelkich starań, by egzemplarze trafiały na czas do prenumeratorów, mogą nastąpić w ciągu roku sporadyczne przypadki, kiedy to w tygodniu wysyłki czasopisma, są dni wolne od pracy - wówczas może się zdarzyć, że przesyłka, zostanie dostarczona po niedzieli.

   W przypadku prenumeraty zagranicznej, wysyłanej również w środę, jako przesyłka priorytetowa, termin otrzymania przesyłki, uzależniony jest od pracy placówek pocztowych i regulaminów świadczenia usług pocztowych w poszczególnych krajach.

  Zarówno "Gość Niedzielny" jak i "Mały Gość Niedzielny" wysyłane w prenumeracie redakcyjnej z drukarni via urząd pocztowy do adresata, są zabezpieczone przed ewentualnymi zabrudzeniami oraz warunkami atmosferycznymi za pomocą zgrzewanego rękawa foliowego. Dodatkowo, dane adresowe umieszczamy na osobnej etykietce, by odręczne adresowanie na okładce, nie psuło estetyki wysyłanych czasopism. Również dzięki takiemu sposobowi pakowania prenumeraty, zostają zabezpieczone przed utratą, dodatki, dołączane do tygodnika lub miesięcznika.

«« | « | 1 | » | »»
przewiń w dół